Про нас

Про нас

Перший ресторан швидкого харчування BurgerBoom відкрився в серпні 2013 року в місті Біла Церква. На становлення концепції, відпрацювання поєднання ціна-якість, розробку надійної моделі управління і головне – якісного сервісу ми потратили 5 років, і в 2018 році відкрився другий ресторан мережі. Тоді ж було прийнято рішення розбудовувати франчайзингову мережу.

У своїх стравах ми використовуємо сировину високої якості, працюємо тільки з перевіреними постачальниками які надають всі необхідні документі, що підтверджують якість продукції. Затишний, мінімалістичний дизайн ресторанів робить відвідування комфортним і дозволяє основну увагу приділити смачній їжі і спілкуванню з близькими.

Добрі, позитивні, завжди посміхаємося – це про команду BurgerBoom. Передбачати очікування, піклуватись про кожного гостя, дивувати, радувати – наша місія. Поважати один одного, бути чесними у всьому, любити, жити, дихати на повні груди – наші цінності. Розуміючи, що дрібниць не буває, ми постійно розвиваємося, намагаючись приємно дивувати наших гостей.

Григорій Маленко
Засновник
Дмитро Рубан
Директор мережі

Відкриті вакансії

На даний час у нас немає відкритих вакансій.
Якщо Вас цікавить робота в мережі ресторанів BurgerBoom – надішліть нам резюме і, можливо, ми зможемо Вам запропонувати роботу найближчим часом.